auto-car.nef6.com

Mar 1 2020

Autos ) Video

#AutosAutos


Chcesz zaprosić kumpli na wyjątkowego grilla? Kupują produkty marki Febi masz szansę na super nagrodę.

Kup wybrane produkty marki Easy Wash i odbierz prezent! Promocja obowiązuje od 10 kwietnia 2019 r. do wyczerpania za­pa­sów promocyjnych. Sprawdź szczegóły!

Marka EXIDE już po raz drugi zaprosiła pracowników filii AUTOS do wzięcia udziału w Akademii EXIDE, której głównym celem było nabycie technicznej wiedzy zapewniającej przede wszystkim lepszą jakość obsługi klientów i możliwość udzielenia merytorycznej porady na temat akumulatorów.

Nowe wydanie magazynu Autos to lektura, którą koniecznie musisz mieć! W najbliższym numerze znajdziesz wiosenną ofertę stacji klimatyzacji, nowości a wśród nich m.​in.: akcesoria Magneti Marelli, zbiorniki wyrównawcze Nissens, sprzęt i akcesoria Milwaukee i wiele innych. Ponad to nowe promocje gadżeto­we, ciekawe artykuły techniczne oraz bieżące wydarzenia, o których warto wiedzieć więcej.
Przeczytaj koniecznie!

Kup produkty marki Knorr-Bremse w ciągu miesiąca kalendarzowego za kwotę 4 000 zł netto. Za zakup otrzymasz torbę na laptop za jedyne 1 zł netto. Promocja obowiązuje od 1 kwietnia 2019 r. do wy­czer­pa­nia za­pa­sów promocyjnych.

Autos podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wylicytowała wyjątkowy pojazd – Poloneza Caro Plus. Popularny Poldek dołącza do grona „autosowych” pojazdów, a my nieprzerwanie wspieramy działanie fundacji Jurka Owsiaka.

Przy­nieś do Au­tos zu­ży­ty za­cisk i od­bierz nawet do 350 zł za każdą sztukę. O szczegóły akcji pytaj w oddziałch Autos.

Kup w sieci Autos co najmniej 6 nowych opon Michelin do samochodów ciężarowych w okresie od 1.02 do 30.04.2019 r. i zyskaj do 100 zł zwrotu za każdą oponę*.

Kup jednorazowo produkty marki Fomar za 500 zł netto i odbierz kartę paliwową na stację BP o wartości 50 zł za jedyne 1 zł netto. Promocja obowiązuje od 27 lutego 2019 r. do wy­czer­pa­nia za­pa­sów promocyjnych.

Do oddziałów Autos dołączyła kolejna lokalizacja – tym razem w Jeleniej Górze. To już 84. lokalizacja sieci Autos w kraju i 3. w województwie dolnośląskim.

Kup w trakcie trwania promocji wybrane oleje marki Fuchs i odbierz koszulkę polo! Promocja obowiązuje od 26 listopada 2018 r. do wyczerpania zapasów promocyjnych.

Kup żarówki marki Hella w ciągu miesiąca za 500 zł netto i odbierz kartę przedpłaconą o wartości 50 zł za jedyne 1 zł netto do wykorzystania na stacjach BP!

A gdybym Państwu powiedział, że kluczem udarowym zasilanym akumulatorem można odkręcić np. koło w ciężarówce? Zainteresowany? Chcesz wiedzieć więcej? Przeczytaj koniecznie artykuł!

Zapoznaj się z ofertą promocyjną narzędzi. W nowym Informatorze znajdziesz wile ciekawych produktów w promocyjnych cenach, których nie może zabraknąć w Twoim warsztacie, Sprawdź ofertę już teraz!

21 września w Bieruniu koło Tych świętowaliśmy wspólnie z naszymi klientami i dostawcami otwarcie nowego centrum logistycznego Autos – jak do tej pory pierwszego poza centralą w Solcu Kujawskim.

Kupując 2 sztuki amortyzatorów marki Febi otrzymasz torbę sportową w prezencie, sprawdź koniecznie.

W marcu wspólnie z naszymi klientami, w towarzystwie przedstawicieli ZF wyruszyliśmy na wycieczkę do Bremen w Niemczech. Celem wizyty było zwiedzanie fabryki ZF Lemforder – najpopularniejszej marki oryginalnych komponentów układów kierowniczych i zawieszenia.

Oddział Autos w Elblągu zaprasza klientów do nowej lokalizacji. Sklep został przeniesiony na ul. Warszawską w Elblągu z pobliskiego Wła­dy­sła­wo­wa.

Kup jedną z 6. Stacji klimatyzacji Waeco i odbierz specjalny pakiet promocyjny o wartości od około 800 zł netto do nawet 3 000 zł netto. Promocja obowiązuje od 1 kwietnia do wyczerpania zapasów promocyjnych, a pakiety promocyjne będą dostępne od 23 kwietnia 2019 roku. Sprawdź szczegóły!

Kup zbiornik wyrównawczy marki Nissens, a do każdego zakupu otrzymasz parę rękawic roboczych za jedyne 2 grosze netto. Promocja obowiązuje od 1 kwietnia 2019 r. do wy­czer­pa­nia za­pa­sów promocyjnych.

Kup produkty marki Wabco jednorazowo za kwotę 1 000 zł netto. Za zakup otrzymasz jednoczęściowy kombinezon roboczy 1 zł netto. Promocja obowiązuje od 25 marca 2019 r. do wy­czer­pa­nia za­pa­sów promocyjnych.

Po rocznej przerwie do kalendarza wydarzeń w branży ciężarowej wracają targi Autos Truck Day. Będzie to powrót w wielkim stylu! Tegoroczne targi odbędą się w piątek 14 czerwca. Impreza od początku jest w pełni poświęcona branży ciężarowej.

Odwiedź jeden z licznych sklepów Autos i ciesz się mega promocją. Kupując jednorazowo produkty marki Fristom za kwotę 800 zł netto otrzymasz modny plecak 4F za jedyne 1 zł netto. Promocja obowiązuje od 13 marca 2019 r. do wy­czer­pa­nia za­pa­sów promocyjnych.

Kup w ciągu miesiąca kalendarzowego 4 dowolne akumulatory marki Exide (min. 120 AH) i odbierz softshell Regatty za jedyne 1 zł netto. Promocja obowiązuje od 1 marca 2019 r. do wy­czer­pa­nia za­pa­sów promocyjnych.

Oddział do tej pory mieścił się przy ulicy Poznańskiej 82. Przeprowadzka nie była daleka, ale za to korzystna. W tej chwili sklep Autos znajdą Państwo pod nr 10 również na ulicy Poznańskiej. Zapraszamy!

W sieci Autos kupując niezbędny zestaw 120 akcesoriów Heavy Duty marki Milwaukee – akumulator M 12 2,0 AH otrzymasz zaledwie za 1 zł netto. Promocja obowiązuje od 1 grudnia 2018 r. do wyczerpania zapasów promocyjnych.

Tarcze hamulcowe podlegają bardzo dużym obciążeniom mechanicznym i termicznym. Jest to potęgowane przez czynniki środowiskowe, takie jak woda, brud i żwir na drogach, z których wszystkie dodatkowo wpływają na zużycie. Kiedy i jak je właściwie wymienić?

Wprowadzona niedawno do oferty nowa linia regenerowanych zacisków hamulcowych m. in. do takich mare jak Mercedes, Scania, SAF. Zapoznaj się z ofertą!

Zajrzyj do sklepów sieci Autos, kup jednorazowo 4 opakowania 20 litrowe oleju hydraulicznego marki Revline a otrzymasz przydatną konewkę za jedyne 1 zł.


SOURCE: http://autos.com.pl/

Written by admin


%d bloggers like this: